حراج حضوری کالاهای تملیکی ۱۸ آبان برگزار می‌شود

حراج حضوری کالاهای تملیکی ۱۸ آبان برگزار می‌شود

حراج حضوری کالاهای تملیکی ۱۸ آبان برگزار می‌شود

به گزارش ایرنا از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، سعید غلامی باغی با بیان اینکه این حراج، هفتمین حراج حضوری سال ۱۴۰۱ است، گفت: متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ روز چهارشنبه هجدهم آبان ماه ۱۴۰۱ تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۲ آبان برای بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج حضوری مراجعه نمایند.

وی با این توضیح که این حراج نیز حضوری و متمرکز برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بازدید از کالاهای مطرح شده در روزهای اعلامی و از ساعت ۸ الی ۱۴ امکان پذیر است.

غلامی افزود: افراد متقاضی می‌توانند به منظور اطلاع از فهرست کالاهای مطرح در این حراج، شرایط عمومی فروش، رویت شماره تلفن و نشانی مدیریت‌های استانی سازمان اموال تملیکی مراجعه کنند.

عضو هیات مدیره سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی زمان برگزاری حراج حضوری ۱۴۰۱۰۷ را ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۲۳ آبان۱۴۰۱ اعلام کرد و ادامه داد: در صورت عدم اتمام حراج حضوری در این روز، ادامه جلسه به روز بعد موکول خواهد شد.

غلامی در خصوص محل برگزاری حراج حضوری گفت: خیابان کارگر شمالی، بالاتر از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶، مرکز همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران چون حراج‌های قبلی، محل برگزاری این حراج حضوری نیز است.

منبع : www.irna.ir