حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر

حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر

حل مشکل اعتبار نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر

«هادی عباسی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره چرایی عدم نصب انشعابات آب و برق مسکن مهر که موجب عدم سکونت مالکان آن از جمله در شهر پرند شده است، اظهار کرد: هفته گذشته جلسه‌ای با حضور رییس جمهوری برای حل مشکل انشعابات آب و برق واحدهای مسکن مهر برگزار شد.

وی توضیح داد: قرار شد اعتباراتی که در بودجه ۱۴۰۱ پیش‌بینی شده و مربوط به خدمات زیربنایی است به صورت ۱۰۰ درصد توسط سازمان برنامه و بودجه اختصاص یابد تا انشعابات آب و برق واحدهایی که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، نصب شود.

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: بر این اساس اعتبارات در نظر گرفته شده ۱۰۰ درصد تخصیص خواهد یافت و در عین حال برای سال ۱۴۰۲ نیز بودجه خوبی برای حل خدمات زیربنایی مسکن مهر در نظر گرفته شد.

عباسی اضافه کرد: اگر در تخصیص ۱۰۰درصدی با کسری بودجه مواجه شویم از محل اراضی تجاری برنامه تامین اعتبارات را ادامه خواهیم داد.

وی درباره گلایه متقاضیان مسکن مهر درباره کمبود مدرسه در سایت مساکن شهر جدید پرند، پاسخ داد: تعداد کثیری مدرسه در سایت‌های مسکن مهر احداث شده است و در صورت گزارش آموزش و پرورش هر جا کمبودی وجود داشته باشد، آمادگی داریم تا از محل اراضی تجاری، مدارس را احداث کنیم.

منبع : www.irna.ir