شرکت طراحان ستاره ذهن خلاق

شرکت طراحان ستاره ذهن خلاق

شرکت طراحان ستاره ذهن خلاق Star”  “Creative Imaginatio در تاریخ 25/2/1385 به شماره ثبت 465874 در اداره کل ثبت شرکت ها با هدف رشد و ارتقای سطح کیفی و کمی صنعت تبلیغات، با رویکرد علمی و آکادمی به صورت مسئولیت محدود به ثبت رسید. این شرکت یک مجموعه با سرمایه بخش خصوصی است که با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با بهره گرفتن از دانش کارشناسان متخصص و تجهیزات به روز صنعت تبلیغات، تلاش آن را دارد با ارئه ایده ها و طرح های نوین، گام موثری را در جلب رضایت کارفرمایان بردارد.
(این شرکت از سال 1385 با شماره ثبت 286364با نام طراحان دایره چهار گوش مشغول به فعالیت بوده و در سال 1393 به نام ستاره ذهن خلاق تغییر یافته است)
درباره ما
شرکت ستاره ذهن خلاق تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از شرکت های مختلف را داشته است و توانسته با ارائه آثار مناسب نظر کارفرمایان را فراهم نماید و بر تداوم همکاری با آنها استمرار بخشد. این تداوم همکاری برای شرکت بزرگترین افتخار و سرمایه محسوب شده و همیشه تلاش آن را داشته با ارائه خدمات با کیفیت، به این اعتماد پاسخ مناسب دهد تا در نهایت رضایت مندی کارفرمایان فراهم شود. مجموعه فعالیت های کلی این شرکت در دو دپارتمان گرافیک و چاپ طبقه بندی شده و شرح فعالیت هر دپارتمان در بخشی مجزا برشمرده شده است.

 

طراحی
در عصر حاضر با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی مواجهه هر روزه ی انسان با هجمه عظیمی از تبلیغات تبدیل به امری طبیعی گشته. فروشندگان سعی دارند به هر طریقی پیام موردنظر خود را به خریداران برسانند و شاید جدای از رقابت میان کالاها و خدمات شان رقابت جدیدی نیز از لحاظ زیبایی شناسی در تبلیغ میان آنها بوجود آمده. چراکه آنها می دانند متمایز شدن در این رقابت بزرگ و پیچیده دستیابی به جایگاهی در ذهن مخاطبان را به همراه دارد و این جایگاه می توان اولین و بلکه بزرگترین هدف آنها باشد. فروشندگان به کمک شرکت های تبلیغاتی سعی در القاء تافته جدا بافته بودن را در ذهن مخاطب خود دارند و با به کارگیری تمامی حواس مخاطبان دنیای امروز را تبدیل به دنیایی فراتر از تبلیغاتی سمعی و بصری نموده اند و دایره ی تبلیغات خود را به حواس دیگر رسانده اند. چرا که یک طرح و ایده نو سازنده همان وجه تمایز است. طراحان”ستاره ذهن خلاق” با تکیه بر تخصص طراحان خود پتانسیل های متهددی را در بخش طراحی شرکت ایجاد نموده و قادر است در تمامی حوزه های مرتبط به امر طراحی شما را همراهی کند که از آن جمله می توان به طراحی کلیه بسته های تبلیغاتی اعم از طرح های چاپی، مالتی مدیا، دکوراسیون اشاره نمود. طراحان “ستاره ذهن خلاق” با نگاه تخصصی به حوزه طراحی جهت ارتقاء سطح کیفی و تسریع در امر طراحی، تقسیمات ظریفی را در این بخش ایجاد نموده و توانسته با شناخت توانمندی ها و آموزش طراحان خود اجرای سفارش کارفرمایان را به متخصص ترین طراحان بسپارد. به عنوان مثال طراحی یک لوگو تنها به متخصصان طراحی لوگو سپرده خواهد شد تا در انتها علاوه بر ایجاد نهایت رضایتمندی کارفرمایان شاهد خلق یک اثر ماندگار باشیم. نگاه مدیریتی شرکت “ستاره ذهن خلاق” براین اصل استوار است که قالب طرح های برجسته، ظهور یافته از ذهن طراحان همراه با تحصیلات آکادمیک است. لذا این شرکت با گردآوری و بهره وری از حضور طراحان و متخصص همیشه تلاش آن را داشته با ارائه ایده های نوین، بیادماندنی ترین طرح ها را برای کارفرمایان خود رقم بزند. طراحان ما برای گرفتن ثانیه ای از نگاه و فکر شما ساعت ها و ساعت ها تلاش می کنند و دست مایه خود را تنها جایگاهی در ذهن شما می دانند.

چاپ افست

شرکت طراحان ستاره ذهن خلاق

امروزه در دنیا فرآیند چاپ و دستگاهای آن تبدیل به صنعتی پیجیده و تخصصی شده که این امر موجب ظهور هر روزه تکنولوژی های جدید در این حوزه گشته.بوجود آمدن رشته های تحصیلی متعدد و برپایی نمایشگاه های تخصصی همه برآمده از پیچیدگی های این صنعت است. شرکت های تولید کننده دستگاه های چاپ هر ساله با تولید و ارئه دستگاه های جدید تلاش دارند علاوه بر سهولت و تسریع در این قسمت از تولید یک کالا، دقت وکیفیت چاپ را پیش از پیش ارتقاء دهند. بی شک همه ما با محصولاتی که از طرح و اید ه خوبی برخوردارند، اما چاپ و ارائه مناسبی ندارند برخورد داشته ایم، تجربه این حس برای هر انسانی خوشایند نبوده چراکه افسوس فنا شده طرح و ایده در آن مشهود است. در تبلیغات این موضوع اثبات شده است که یک ارائه مناسب تا چه حد می تواند به اثربخش بودن پیام آن تبلیغ در ذهن مخاطب کمک کند و حتی گاه ضعف های ایده و طرح را پوشش دهد.  “شرکت ستاره ذهن خلاق” با علم به این موارد همیشه تلاش آن را داشته در کلیه مراحل تولید یک کالای تبلیغاتی علاوه بر اعمال نهایت دقت و نظارت از بروزترین تکنولوژی های حال حاضر در دنیا بهره برده تا بتواند تولیدات خود را در کلاس بین المللی ارائه دهد. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه چاپ 2ورقی تمام اتوماتیک “Heidelberg”با مدل 2002توان چاپ 17000ورق کاغذ  از 70گرم تا 350گرم را داشته. ما معتقدیم ارائه یک محصول با کیفیت علاوه بر فراهم نمودن رضایتمندی کارفرمایان بر تداوم همکاری ما با آنها موثر خواهد بود.

لیتوگرافی
لیتوگرافی اولین مرحله در دپارتمان چاپ این شرکت است. دریک پروسه کاری این مرحله از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است چراکه در  صورت بروز کوچکترین مشکل  تاثیر جبران ناپذیری بر خروجی نهایی پروژه خواهد داشت. لذا شرکت در این بخش با بهره گرفتن از کارشناسان مجرب و استفاده ازمدرنترین تکنولوژی روز دنیا عملیات لیتوگرافی را به صورت پلیت ستر”Plat Seter”در دستور کار قرار داده. این شرکت با دستگاه “Creo” مدل 2006 توانایی خروجی با حداکثر “DPI” و با ابعاد 1 ورقی تا 4.5ورقی را دارد. گفتنی است در تکنولوژی”Plat Seter” مرحله تهیه فیلم  در لیتوگرافی حذف شده و فابل به صورت مستقیم بر روی زینگ خروجی گرفته می شود که این امر نه تنها باعث کاهش هزینه برای کارفرمایان است، بلکه تاثیر بسزای در بالارفتن کیفیت خروجی را دارد.تا جایی که حتی ترام های 2درصد موجود در طرح نیز بر روی زینگ خروجی گرفته می شود.در ضمن بخش لیتوگرافی این شرکت علاوه بر توانمندی یاد شده امکانات لازم جهت خروجی مستقیم بر روی فیلم جهت استفاده در موارد خاص مانند فرآیندهای مختلف “یو وی” را دارد.

 

خدمات پس از چاپ
قالب محصولات تبلیغاتی پس از چاپ نیاز به مراحلی جهت آماده سازی نهایی ارائه به کارفرما را دارند. از جمله این مراحل می توان به برجسته کاری، سلفون کشی،”UV”،طلاکوب، صحافی و … اشاره نمود. اما متاسفانه در کشور ما قالباً توجه و نظارت لازم در این مرحله وجود نداشته و پروژه پس از مرحله چاپ تمام شده تلقی می شود و پر واضح است  وقتی دقت و نظارت در هر کاری پایین بیاید کیفیت نیز در آن فنا می شود. بسیار پیش آمده که اشتباهات و خطاها در این مرحل پایانی کل تلاش ها و زحمات گذشته را زیر سوال برده. اما در شرکت “ستاره ذهن خلاق”با علم به موارد یاد شده هیچگاه دقت و نظلرت کنار گذاشته نمی شود و تا آخرین لحظه که بسته بندی و تحویل محصول است کنترل و کیفیت و نظارت های لازم لحاظ می شود. این شرکت با توانایی های بلقوه در هر بخش امکانات کامل جهت ارائه کلیه خدمات پس از چاپ را دارد و به کارفرمایان خود این اطمینان را می دهد تا آخرین لحظه پروژه آنها در نهایت دقت و نظارت انجام می شود. برخی از توانایی های این شرک در ارائه و اجرای خدمات پس از چاپ بدین شرح می باشد:  Bobst, Lettrpress, Emboss انواع برجست کاری    انواع سلفون کشی: حرارتی، چسبی، مات و براق  … موضعی، برجسته، شنی، اکلیکی و :“یو وی” انواع   انواع طلاکوب و نقره کوب   خط کامل صحافی شامل: چسب گرم، مفتول،ته دوخت، پانچ و فنر، جلدسازی

مشاوره
در دنیای پیشرفته و شتابان امروز که رشد و توسعه روزافزون آن همه روزه انسان ها را ناگزیر به پذیرش اخبار،کالاها و رویدادهای جدید می کند، گرافیت و تبلیغات توانسته جایگاهی ویژه ای برای خود کسب کند. چراکه همه ما به خوبی دریافته ایم تبلیغات می تواند تاثیر بالایی بر میزان شهرت، فروش کالاها و یا خدمات ما داشته باشد. ولی آیا تیلیغات تا این حد می تواند تاثیرگذار باشد؟ یا به عبارت دیگر تبلیغات آنقدر که  مردم تصور می کنند اثر گذار است؟ از این دست سوالات بسیار زیاد است، که پاسخ به هر یک می تواند شما را گامی به هدفتان نزدیک کن.. مشاوره با متخصصان این صنعت در شرکت “ستاره ذهن خلاق”می تواند به شما کمک کند تا با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان به مطلوب ترین اثر تبلیغی دست پیدا کنید، چراکه ما معتقدیم همیشه گران ترین اثر تبلیغ، موثرترین نخواهد بود. بلکه انتخاب شیوه صحیح در تبلیغ و تحوه ارائه مناسب آن می تواند بیشترین تاثیر را در تحقق اهداف شما داشته باشد. تجربه به ما نشان داده بیشترکسانی که با هدف تبلیغ کالا و یا خدمات وارد عرصه تبلیغات می شوند اگر پیش از ورود مشاوره ی صحیحی داشته باشند می توانند علاوه بر اطمینان بیشتر به مسیر انتخابی خود، در انتها نیز با نتیجه مطلوب تری روبرو شوند. ما به شما کمک خواهیم کرد بهترین راه تبلیغی را انتخاب و با استوارترین گام در مسیر خود پیش روید.

ماموریت و چشم انداز
از آن جایی که به طور معمول مجموع فعالیت های شرکت در دو قالب پروژه های درحال اجرا و پروژهای آتی طبقه بندی می شود شرکت در نظر داشته با تکیه بر دانش فنی متخصصان و تجهیزات خود طبق برنامه تعیین شده در هر قرارداد و با هدف کسب رضایت مندی کارفرمایان با ارائه یک اثر قابل قبول پروژهای در حال اجرا را به پایان رسانده و به پشتوانه تجربه های کسب شده بسوی پروژهای آتی گام بردارد. چشم انداز شرکت در کوتاه مدت به منظور گسترش و توسعه دایره فعالیت ها، حضور در مناقصات دولتی، و در بلند مدت تبدیل شدن به یک شرکت تبلیغاتی در کلاس بین المللی است.

برخی خدمات

  • گرافیک
  •  چاپ
  • و …

  تماس با ما

تلفن: 02133989246
همراه: 09124484739

طراحی : 02133989034

[email protected] :ایمیل

فکس: 02133989259