شرکت بارمان در طبیعت ایرانیان

شرکت بارمان دُر طبیعت با هدف ایجاد حس زیبای سلامتی در وجود شما و احترام به سلایق و نیاز شما و با هدف تولید محصولات متنوع از ترکیبات کاملاً گیاهی در جهت نیازهای دارویی، آرایشی – بهداشتی جامعه و ارتقاء سلامت مردم ایران زمین فعالیت خود را آغاز نمود.

در این راستا با توجه به میل به پیشرفت و ارائه هرچه بیشتر و با کیفیت تر محصولات خود اقدام به راه اندازی یک واحد صنعتی میکس های گیاهی نموده ایم، که با همت و تلاش فراوان در سال 1394 به این مهم دست یافتیم و با حضور جناب آقای دکتر رضوی معاون رئیس دولت تدبیر و امید و همچنین حضور فرماندار، مدیریت جهاد کشاورزی، مدیریت غذا و دارو و مدیریت اداره استاندارد کاشان و همراهی اعضای محترم شورای شهر ، شهردار و بخش دار شهر برزک، این واحد افتتاح و آغاز به کار نمود.

با دست یافتن به چندین نوع میکس گیاهی با خواص مختلف به برترین کیفیت رساندیم و در این راه پس از حضور در کنفرانس های مختلف آموزشی تولید محصولات ارگانیک و سالم موفق به کسب استانداردهای ISO9001 , ISO 14001 , ISO 18001 و ISO 22000 شدیم.

ما با دارا بودن آزمایشگاه مجهز به دستگاه های میکروب شناسی، متد شیمیایی و تعیین میزان اسانس و با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب موفق به تولید محصولاتی شدیم که در سال 1394 از کنفرانس طعم و مزه غذای سالم تندیس و لوح تقدیر دریافت نمودیم.

ما تا به امروز بر آن بودیم تا حس زیبای سلامتی را به مردم ایران زمین پیشکش کنیم و حال بر آن شدیم تا این حس را با مردم جهان به اشتراک بگذاریم و محصولات خود را راهی بازارهای جهانی نماییم.

محصولات ما

  • میکس 5 گیاه نامی نوش
  • میکس 8 گیاه نامی نوش
  • میکس 6 گیاه نامی نوش
  • میکس 10  گیاه نامی نوش

 

تماس با ما

تلفن های شرکت : 44613805 – 44613245

فکس: 44613457

کانال تلگرام: Telegram/me.barmandor