خورشید گستر هستی

بسمه تعالی

شرکت بازرگانی تجاری خورشید گستر هستی به شماره ثبت 451139 آغاز به کار کرد، شایان به ذکر است که این شرکت کاملا خصوصی می باشد.
شرکت خورشید گستر هستی با تجربه چندین سال کار در امور بازرگانی قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات بازرگانی و تجاری می باشد که بنا بر نیاز مشتری تعریف می گردد. تمرکز اصلی ما روی ارائه کیفیت و امکانات عالی به مشتریان است و ما مطمئن هستیم که بعد از اولین تجربه کاری با شرکت خورشید گستر هستی به این نتیجه خواهید رسید که این شرکت از بهترین ها است.

موضوع فعایت :
موضوع فعالیت شرکت خورشید گسترهستی طبق اساسنامه شرکت بر اساس ذیل می باشد:
انجام طراحی،محاسبات نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی،سبک وسنگین و انجام هرگونه خدمات فنی و مهندسی،عمران،پیمانکاری،ارائه کلیه خدمات در زمینه شهری،ارائه کلیه خدمات بازرگانی اعم از خرید و فروش ،صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی،انجام کلیه فعالیت ها در زمینه حق العملکاری ترخیص کالا از گمرکات کشور برپائی غرفه و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی اخذ وام و اعتبارات از بانکها و موسسات داخلی و خارجی،انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی کلیه فعالیت های فوق در صورت پیش از اخذ مجوزهای لازم.
فلسفه شرکت خورشید گستر هستی در دست داشتن منابع عالی و ارائه خدمات به مشتریان است که تمامی اعضای شرکت از مدیران تا کارمندان به این اصل اعتقاد دارند.
ضمنا این شرکت آمادگی کامل جهت همکاری در زمینه سنگ آهن با تجربه چندین ساله در این مورد خاص و انجام کلیه امور ثبتی در اداره ثبت اسناد و املاک کشور در کمترین زمان ممکن را دارا می باشد.

اعضای هیئت مدیره شرکت خورشید گستر هستی برا اساس ذیل می باشد:
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره : آقای مهندس عباس خبزی
نایب رئیس هیئت مدیره : آقای حسین خبزی
عضو هیئت مدیره :سرکار خانم فاطمه شهبازی

برخی خدمات

انجام طراحی،محاسبات نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی،سبک وسنگین و انجام هرگونه خدمات فنی و مهندسی،عمران،پیمانکاری،ارائه کلیه خدمات در زمینه شهری

و …

صادرات و واردات کالا
ترخیص کالا