از دیر باز که گسترش دامنه نیازهای بشری موجب نوآوری کار و تولید  شکل گرفت و جوامع مختلف انسانی در ابعاد گوناگون ، بدون استثناء رو به گسترش نهاد و کار و تولید نهادینه گردید.
صرف نظر از بهره هوشی و توان فیزیکی و دسترسی به منابع و ذخایر زیرزمینی و مشهود سرزمین ها ابناءبشرفرآیند تکاملی را با سرعت های متفاوت آغاز نمودند و در این میان عوامل فوق آثار و تحمیل خود را بر سرعت ترقی جوامع مختلف نشان دادند.
پس از زمانی شاخصه های پیشرفت ، درجوامعی که به نوعی با کاریزما و بهره هوشی بالا و مدیریت و سازمان دهی همراه بود با بهره گیری از نیروی کار ارزان پایین دستی ، شروع به صعود و ایجاد تمایز، ثروت و قدرت نمود .
بنابر روایت تاریخ ، هدایت و مدیریت اندیشه نو که همواره ناشی از خلاقیت بوده باعث گردید تا جوامع بشری به طبقه بندی های متفاوتی تن دهد و به عنوان سرنوشت محتوم آنرا باور نماید .
اما گذر از پیله تنیده شده و ایجاد تحرک و نوآوری و قبول خطرات و احتمالات غیر قابل پیش بینی و ورود به میدان رقابت فشرده امری است که نه به عنوان یک قاعده بلکه به عنوان یک استثناء همواره نقش داشته است و جالب تر آن که این خطر پذیری ها غالبا نتایج درخشانی در پی داشته اند .

شرکت راه سازان نگین آریا افتخار دارد اقدامات ذیل را در جهت تحقق شعارملی ، آبادانی ایران عزیز و آسایش هموطنان عزیزمان، باهمکا ری ومیدان دهی شما عزیزان، به انجام برساند .

فعالیت  شرکت در زمینه های :

طراحی ، محاسبه و نظارت فنی اجرا کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی ، سبک و سنگین
مشارکت در ساخت بازسازی ابنیه و بافت های فرسوده شهری
محوطه سازی ، انبوه سازی ، شهرک سازی ، سیویل ، زهکشی ، جدول کشی ، راه و باند فرودگاه و خطوط ریلی و پیاده رو سازی و آسفالت خیابانها
، طراحی و إجرا و نگهداری فنی کلیه پروژه های فضای سبز شهری
ساخت و نصب مبلمانسکوها و آبنماهای شهری
خرید ، فروش ، واردات و صادرات تمامی کالاهای مجاز بازرگانی
أخذ و اعطا نمایندگی شرکت های معتبر داخلی و خارجی
أخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از تمامی بانکها و موسسات مالی و اعتباری دولتی و خصوصی
شرکت در تمامی مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی

برخی خدمات

طراحی ، محاسبه و نظارت فنی اجرا کلیه پروژه های عمرانی اعم از فلزی و بتنی ، سبک و سنگین
مشارکت در ساخت بازسازی ابنیه و بافت های فرسوده شهری و …

 تماس با ما
آدرس دفتر : چهار راه چیت سازی ، خیابان رجائی جنوب ، کوچه آقائی ، پ 15 واحد 1

تلفکس : 55063619

همــراه : 09122950407