شرکت امید انرژی آسیا

درباره ما

صنعت نفت و گاز و سایر صنایع مرتبط با  انرژی در کشورمان، در دهه اخیر به دلیل مسایل سیاسی و ضعف منابع مالی مستعمل گشته و با کمبود قطعات یدکی، تغییرات فرایندی واحدها در طول سالیان درازوهمچنین پایان عمرمفید تجهیزات موجب مشکلاتی در تولید شده اند.

دراین راستا شرکت امید انرژی آسیا با هدف ارایه راه حل برای موارد فوق وهمچنین، پوشش ضعفهای موجود در مهندسی ، راه اندازی، عیب یابی و انالیز شکست، بروزکردن تجهیزات کارکرده و قدیمی،مهندسی معکوس و تامین  تجهیزات نفت ، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و متالورژی تاسیس گردید. تجربه بالای پرسنل در زمینه طراحی، مهندسی، بهره برداری و تعمیرات تجهیزات نفت، گاز و نیروگاهی در کنارهمکاری با شرکتهای صاحب دانش بین المللی ، سبب شده است که راهکارهای ارایه شده منطبق بر آخرین دستاوردهای تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا نظیرAPI 610, API 612, API 617, API 616 باشند.

کارشناسان امید انرژی آسیا با بکارگیری نرم افزارهای تخصصی طراحی کمپرسور، پمپ و توربین، در کنار امکانات کارگاهی داخل و خارج از کشور، توان به روز کردن تجهیزات کارکرده مشتریان شامل کمپرسورها، توربینهای گازی و بخار را فراهم نموده و در صورت نیاز به تجهیز نو، شما را از مرحله تهیه مدارک مهندسی خرید تا تامین و تست تجهیزات همراهی مینمایند.

افزایش راندمان و بهبود متریال کمپرسورها و توربینها، بروزسازی سیستم کنترل سرعت توربیتها (گاورنر) و سیستم شات دان، بهینه سازی تریپ ولو توربین ها، اعمال تغییرات فرایندی در کمپرسورها و توربینها (Revamp)  از دیگرتوانمندی های این شرکت می باشد.

خدمات ما

·         ارائه خدمات مهندسی، تعمیراتی و بازرگانی تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه

·         بروز رسانی و مهندسی معکوس تجهیزات دوار مانند انواع کمپرسورو توربین

·         بروز رسانی سیستمهای جانبی تجهیزات دوار مانند سیستمهای روغن، کنترل و سیل

   

تماس با ما

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، پلاک 178، ساختمان نگین آسمان، واحد B7
کد پستی: 1461874764
تلفن تماس: 44273116-021
فکس: 44273118-021
ایمیل: [email protected]
[email protected]