شرکت چوب و فلز عصر پدیده نو

شرکت چوب و فلز عصر پدیده نو با هدف طراحی و ساخت کلیه مصنوعات چوبی (کابینت, کمد , پارتیشن , سرویس خواب , میز و … ) , دیزاین و دکوراسیون داخلی , بدون هیچ واسطه ای و مستقیم با سازنده ، توسط مدیران مجرب و با سابقه در این زمینه با توجه به نیاز و هزینه شما با بهترین کیفیت تاسیس شده است.

شرکت عصر پدیده نو با شرکت های معتبر و بزرگ کشور, اداره و سازمان های دولتی , شهربازی ها  و واحدهای مسکونی همکاری داشته است.

موضوع فعالیت شرکت :

طراحی , مشاوره, ساخت و اجرای کلیه مصنوعات چوبی,
طرح و اجرا دیزاین و دکوراسیون داخلی کلیه اماکن دولتی و خصوصی, تجاری و نمایشگاهی,
طراحی و ساخت انواع غرفه و خدمات نمایشگاهی صنایع چوبی,
طراحی و ساخت انواع کابینت , کمد, پارتیشن تک جداره و دو جداره (فلز و چوب), سرویس خواب , میز, مبلمان
ام دی اف چیست ؟

MDF یا همان فیبر با تراکم متوسط ، محصول کامپوزیت چوب است. این محصول از الیاف و ضایعات چوب ساخته شده است که به رزین آغشته و تحت تآثیر گرما و فشار به هم چسبیده می شود. این محصول قابل روکش شدن است که به زیبایی و دوام آن بخصوص در محیط هایی مانند آشپزخانه می افزاید. ام دی اف برای ساخت درب و کابینت آشپزخانه و قرنیزها بسیار مناسب است چرا که صاف و یکنواخت است ، معایب چوب را ندارد ، پیچ و تاب برنمی دارد، به هم فشرده ، صاف ، سفت و بدون گره است و به راحتی خم نمی شود. ام دی اف با روكش چوبي در ساخت مبلمان و ساير لوازمی كه در جاي خشك و بي‌خطر (حرارت)  قراردارند استفاده می شود مانند سطوح عمودي آشپزخانه ها  و درب ها.

شرکت چوب و فلز عصر پدیده نو

برخی خدمات

طراحی , مشاوره, ساخت و اجرای کلیه مصنوعات چوبی,
طرح و اجرا دیزاین و دکوراسیون داخلی کلیه اماکن دولتی و خصوصی, تجاری و نمایشگاهی,

و …

 تماس با ما

تلفن تماس : 02177206524
ارتباط مستقیم با مدیرعامل : 09124793229
ایمیل : [email protected]