شركت رسيس طيف زرين

yhyyyy
شرکت رسیس طیف زرین

rasisteifzarrin.ir

درباره ما:

شركت رسيس طيف زرين در سال ١٣٩٥ با عنوان شركت سهامي خاص و طي شماره ٤٩٨٦٤٩ در اداره ثبت شركتهاي تهران با هدف اجراي خدمات شهري و اموزش شهروندي محيط زيستي و طراحي و اجرا و نظارت پروژه هاي عمراني  به ثبت رسيده است.

شركت رسيس طيف زرين با بكارگيري نيروي انساني متخصص و تجهيزات تخصصي در زمينه فعاليت خود در انديشه گسترش محدوده فعاليت خود در كل كلان شهر تهران و همچنين شهرهاي مختلف كشور ميباشد، و همواره در طول دوره فعاليت خود رضايت كارفرمايان و شهروندان فهيم را سرلوحه كار خود قرار داده است و در راستاي افزايش هرچه بيشتر كيفيت خدمات شهري ،اموزش هاي لازم را براي پرسنل و همچنين اموزش و فرهنگ سازي براي مردم را در نظر گرفته است.

rasisteifzarrin.ir4

خدمات ما:

شركت رسيس طيف زرين فعال در زمينه اموزش شهروندي محيط زيستي و خدمات شهري و تامين نيروي انساني ،زيباسازي و حفظ و نگهداري فضاي سبز ،نور پردازي،مبلمان شهري و طالعات ومشاوره و اجراي خدمات فني و پروژه هاي شهري مي باشد كه تا كنون توانسته است شايستگي خود را در همكاري با شهرداري مناطق مختلف تهران به اثبات برساند.

rasisteifzarrin.ir3

rasisteifzarrin.ir2

rasisteifzarrin.ir

rasisteifzarrin.ir4rasisteifzarrin.ir5

برخی خدمات

آموزش شهروندي محيط زيستي و خدمات شهري و تامين نيروي انساني ،زيباسازي و حفظ و نگهداري فضاي سبز ،نور پردازي،مبلمان شهري و طالعات ومشاوره و اجراي خدمات فني و پروژه هاي شهري

تماس با ما

ادرس دفتر مركزي:

استان تهران،خيابان نياوران،خيابان شهيد پورابتهاج،جنب بانك صادرات،پلاك ٣٦٢ طبقه منفي يك،واحد يك

تلفن تماس:

٠٢١-٢٢٤٧٣١٥٥

پست الكترونيكي:

[email protected]