شرکت دیاکو تجهیز فیدار

شرکت دیاکو تجهیز در جهت مشتري مداري ، نحوه خدمات، اعم از خدمات قبل و در حين فروش و همچنين بعد از فروش را با كارشناسان مجرب و دوره دیده خود پیگیری می نماید.
خدمات ، تضمين كننده مصالح شركت در بلند مدت بوده و شرکت دیاکو تجهیز اميد وار است با انجام خدمات بهتر ، با حساسيت و صداقت و تسلط بيشتر سطح رضايت مشتريان شركت را فراهم آورد.

شرکت دیاکو تجهیز فیدار با دارا بودن کارشناسان زبده و آموزش دیده در زمینه سرویس و نگهداری ,نصب ,کالیبراسیون و خدمات پس از فروش محصولات آزمایشگاهی ,تحقیقاتی و صنعتی آماده خدمت به مراکز تحقیقاتی ,آموزشی و صنعتی کشور می باشد.

شایان ذکر است این شرکت آمادگی نصب و سرویس هرنوع دستگاه آزمایشگاهی را دارا می باشد و این خدمات را در محل خریدار و یا در شرکت انجام خواهد داد.

این دستگاهها شامل دستگاههای روتین آزمایشگاهی تا دستگاههای بسیار تخصصی و پیچیده آزمایشگاهی از کمپانی های معتبر اروپایی , آمریکایی و آسیایی و در زمینه های مختلف اعم از متالوگرافی , شیمی , بیولوژی , نفت و پتروشیمی و …می باشد.

ضمنا” این شرکت تامین کننده اصلی قطعات دستگاهها از کمپانی های معتبر جهان و نیز مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی و صنعتی بوده و به صورت تمام وقت آماده ارائه هر گونه خدمات و مشاوره به مشتریان می باشد.

امید است با تکیه بر علم و دانش روز و تلاش مضاعف شاهد پیشرفت های روز افزون کشور عزیزمان باشیم.

برخی خدمات

نصب و سرویس هرنوع دستگاه آزمایشگاهی

تامین کننده اصلی قطعات دستگاهها از کمپانی های معتبر جهان و نیز مواد شیمیایی و مصرفی آزمایشگاهی و صنعتی

و …

 

تماس با ما
ارتباط با ما:
تهران-فلکه دوم صادقیه-بلوار آیت الله کاشانی-خیابان سلیمی جهرمی-کوچه یوسفیان-پلاک 15 واحد 10

تلفکس:
44065739

ایمیل:
[email protected]

موبایل:
09121220593-09121943544