شرکت نامیرا نیوساد جم

واردکننده و تامین كنندة انواع بلبرینگ ،یاتاقان ،کاسه نمدوانواع روانکارهای صنعتی در ایران
مشاوره ، خدمات فنی و مهندسی
شرکت نامیرا نیوساد جم با نام تجاری نامیران مفتخر است با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه مشاوره و تامین قطعات بیرینگ به عنوان واردکننده و تامین کننده بیرینگ ، یاتاقان ، انواع آب بند ها و انواع روانکار های صنعتی در خدمت صنایعی همچون نیروگاه های تولید برق ، نفت و گاز پتروشیمی ، صنایع سیمان ،فولاد ، نساجی ، مواد غذایی ، کشاورزی ، ماشین سازی و … باشد.

شایان ذکر است این مجموعه در ارتباط مستقیم با کمپانی های SKF ، FAG، NTN ، Koyo که از شرکت های معتبر تولید کننده انواع بیرینگ های صنعتی و سایر متعلقات در جهان بر اساس آخرین تکنولوژی و استانداردها تولیدات خود را با کیفیت برابر با دیگر برندهای معروف در دنیا و با قیمتی مناسب تر از سایر تامین کنندگان آنها در ایران به بازار عرضه می نماید. در همین راستا مجموعه بزرگ نامیران با در اختیار داشتن مهندسین و متخصصین مجرب و با توجه به امکانات موجود در دفاتر اروپایی و برون مرزی (دفتر مرکزی ترکیه ، دفتر دبی و … ) خود قادر به تامین نیاز و خواسته های صنایع فوق الذکر به طور مستقیم می باشد تا از ورود قطعات غیر اورجینال به مراکز و کارخانجات تولیدی و صنعتی جلوگیری گردد.

ضمناً کارشناسان واحد مهندسی فروش شرکت نامیران آماده ارائه توضیحات فنی و انجام مشاوره در خصوص تامین تجهیزات آن شرکت محترم نیز می باشند و این شرکت آمادگی خود را به منظور ارائه نمونه جهت تست و همچنین برگزاری سمینار آموزشی توسط کارشناسان فنی شرکت در داخل و خارج از کشور اعلام می دارد.
اعتقاد راسخ و تعالی مدیران مجموعه بر درک و تامین نیازهای ضمنی و جلب رضایت مشتری از طریق ارائه محصولات با کیفیت بر اساس استانداردهای بین المللی بوده و تحقق استراتژی بهبود مستمر و حفظ اطمینان و تضمین رضایت مشتری سرلوحه برنامه این شرکت می باشد و باعث افتخار این مجموعه خواهد بود تا در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برخی خدمات

مشاوره و تامین قطعات بیرینگ به عنوان واردکننده و تامین کننده بیرینگ ، یاتاقان ، انواع آب بند ها و انواع روانکار های صنعتی در خدمت صنایعی همچون نیروگاه های تولید برق ، نفت و گاز پتروشیمی ، صنایع سیمان ،فولاد ، نساجی ، مواد غذایی ، کشاورزی ، ماشین سازی و …

تماس با ما

تماس با ما
شماره ثبت :
44405

دفترمرکزی :
کریمخان زند ، خردمند جنوبی ، نبش آذرشهر ، مجتمع تجارت ایران ، طبقه هفتم ، واحد

کد پستی :
1584715847

تلفـن :
88349022  (5خط)

تلفکس :
88820004
داخلی داخلی 141